CESUR TERMAL Hakkında

 ANASAYFA / Hakkımızda

Biz mimari işlerde profesyonellerle çalışıyoruz.

Biomedikal Grup iştiraki olarak 2013 yılında yönetim kurulu başkanı Fatih TOKA öncülüğünde termal turizm alanında tesisler inşaa etme ve bu alanda öncü kuruluş olma amacı ile İstanbul’da kurulmuştur.


İsmini kuruluş ilkesi olan cesaret, güven , hizmet ve istikrar ilkelerinden alan Cesur Termal, sağlık ve turizim alanlarını tek bir çatı altında buluşturarak sağlık turizimi alanında genç ve dinamik kadrosu ile lider firma olma hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir.

 

İlk olarak termal başkent olarak kabul edilen Afyon Gazlıgöl'de inşaasını bitirdiği 84 villalık tesisini hizmete açarak 4368 aileyi burada tapu sahibi yapmıştır. Cesur Termal Afyon Gazlıgöl tesislerinin tesliminden sonra 2013 Mayıs ayında başlattığı kızılcahamam projesi ile bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

 

Kızılcahamam'ın en büyüğü olacak tesis, Kızılcahamam'ın ilk alış veriş merkezini 35 adet mağazasıyla içerisinde bulundururken toplamda 676 daire barındıracak ve 35.152 aileyi burada tapu sahibi yapacaktır.

 

Cesur Termal, termal tesis anlayışının yanına 5 yıldızlı tatil köyü konseptinide ekleyerek 7 den 77ye bütün aile bireylerinin tatilini geçirebilecekleri ve sağlıklarına yatırım yapabilecekleri Kızılcahamam'ın en prestijli projesiyle üyelerine hizmet vermeye hazırlanıyor.

Metropolün karmaşasına bir kaç saatlik mesafede olan cesur termal Kızılcahamam tesisleri termal turizmin, tatil, eğlence ve kültürün merkezi olacak şekilde inşaa edilmektedir.

 

ANKARA

Ankara Kızılcahamam Tesisimiz, 40.000 m2 alana inşaa edilmektedir . 676 adet daire barındıracak olan tesisimizdeki bütün daireler kızılcahamam ve orman manzaralıdır. Dairelerimiz 7 günlük hisse tapu ile üyelerimize hizmet verecektir.

 

AFYON

Termal suyun başkenti olarak kabul edilen Afyon Gazlıgöl bölgesinde afyon merkeze 20 dk mesafede bulunan termal tesisimiz 84 adet bağımsız villadan oluşmaktadır. Villalarımız 186 m2 alan üzerinde 3 oda, 1 salon, 2 adet banyo,2 adet balkon ve villa içerisinde bulunan termal havuzu ile ailelerimize sağlıklı bir tatil konforu sunuyor.

Tesislerimizin Durumu

Afyon Gazlıgöl Bozoğlan Termal Tesis 100%
Ankara Kızılcahamam Cesur Termal Tesis 100%
AFYON GAZLIGÖL BOZOĞLAN TERMAL TESIS -  ANKARA KIZILCAHAMAM CESUR TERMAL TESIS